Świat, w którym stałem sam

Ah-young, dziewczyna, która ma silniejszą witalność niż ktokolwiek inny i żyje samotnie na świecie. A-young, senior w Departamencie Dzieci i desperacko potrzebująca pieniędzy jako dziecko po zakończeniu opieki, zostaje opiekunką po tym, jak przedstawia ją koleżanka.

Trochę brakuje Young-chae, ale jakoś próbuje sama wychować dziecko. Czuje się jednak uciążliwie i zatrudnia opiekunkę Ayoung. Na początku nienawidzi Ah-young, ponieważ jest młoda, ale kiedy widzi, że Ah-young opiekuje się dzieckiem bardziej niż sobą, Young-chae powoli otwiera jej serce.

Pewnego dnia, gdy żyli szczęśliwie, wypadek Ai Hyuka zerwał ich związek. W rezultacie Ah-Young zrezygnowała z pracy jako opiekunka do dzieci, a A-Young, która była w klasie maturalnej Wydziału Dziecięcego, została zarekomendowana przez profesora, aby poszła do przedszkola.

Ah-young, która nie chce wracać do domu z przedszkola, do którego poszła ćwiczyć, łamie sobie serce i myśli o dziecku Hyuk. Nauczycielka w przedszkolu, która poszła na praktykę, mówi jej, żeby nie dawała jej zbyt wiele miłości. Później jest trudniej…

Nie mogąc samodzielnie wychować Hyuka, Young-chae wysyła swojego syna Hyuk-i do nielegalnej adopcji. Jestem tak załamany, że straciłem syna i mam wypadek samochodowy podczas jazdy nocą bez włączonych świateł.

Słysząc tę wiadomość, A-young idzie do szpitala i pyta o samopoczucie Hyuk-i. Widząc Yeong-chae, która nie może odpowiedzieć, czuje głębokie poczucie zdrady. Young-chae każe jej wybrać życie z natury i zwracać uwagę na swoje życie, wybierając nie odpuszczanie, ale zamiatanie i przeklęcie go.

Znając ból samotnego dorastania bardziej niż ktokolwiek inny, Ah-young wraca, by znaleźć Hyuka, który został nielegalnie adoptowany. Kiedy otworzyłem szeroko oczy i uścisnąłem Hyuka i powiedziałem, że zabieram go do nielegalnej zastępczej matki adopcyjnej, zastępcza matka powiedziała do Ah-young: „Myślę, że mogę to wychować sama, a dziecko jest nieszczęśliwe”. Wychodzę odważnie.

Kiedy przytula Young-chae, który przyprowadził Hyuk-i, płacze, mówiąc, że nie może go wychować. A-young, który obserwował scenę, zebrał się na odwagę i poprosił Young-chae, aby pomógł jej i wychował ich razem. 웹하드쿠폰 Film kończy się, gdy Young-chae i Ah-young-hyuk wchodzą do zatłoczonego miejsca.

Na początku starałem się na to nie patrzeć, ponieważ wydawało mi się, że to trochę smutne. Ale mnie to ciągnęło. Widziałem to dzięki tym trzem aktorom, Kim Hyang-gi, Ryu Hyun-kyung i Yeom Hye-ran, którzy są znani z dobrej gry aktorskiej. Poza tym, gdybym był w sztuce Ah Young, zastanawiam się, czy byłbym w stanie przejść przez ten trudny świat z taką odwagą i arogancją w tym wieku.

To film o procesie tworzenia rodziny przez sierotę i samotną matkę. Po obejrzeniu tego filmu pomyślałem, że nie powinienem mieć uprzedzeń do sierot czy samotnych matek. Również, podobnie jak Yeom Hae-ran w roli Hae-ran Yeom, nie jestem wielką pomocą, ale chcę być po prostu dorosłym, który może sobie nawzajem pomagać i pomagać nawet trochę.

Mam nadzieję, że będzie to trochę siły dla tych, którzy żyją w trudnym i trudnym życiu z przesądami świata, ponieważ są samotnymi matkami, ponieważ są młode i sieroty. To nie jest film, który zrobiłem, ale mam nadzieję, że takie ciepło ich zainspiruje i pomoże.

Mam nadzieję, że członkami rodziny niekoniecznie są mamy, tatusiowie, bracia i siostry, ale także różnego rodzaju rodziny takie jak babcie, ciotki, ciocie, wujkowie itp. jako nasi sąsiedzi.

Film, który po długim czasie rozgrzał moje serce. Dziecko. W świecie bez uprzedzeń, nawet w prawdziwym świecie, mam nadzieję, że ta dwójka będzie mogła żyć naprawdę dobrze jako rodzina.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다